Eğitim

ArcGIS Enterprise ile İçeriklerin Paylaşılması

Hemen Al
2 Gün
Eğitim Hakkında

Temel Bilgiler 

 

ArcGIS Enterprise ile kurumsal CBS portalınızı yapılandırabilirsiniz. Web haritaları, uygulamaları ve diğer yetkili kurumların sağladığı CBS kaynakları kurumsal bir portal sayfasının temelini oluşturmaktadır. Bu eğitimde, kurumsal bir portala kaynak ekleme ve kolayca erişilebilir hale getirmek için izleyebileceğiniz iş akışları ve en iyi uygulamaları öğreneceksiniz. Operasyonel iş akışlarını hem kurum içinde hem de paydaşlarla iş birliği içerisinde yürütmenizi ve projelerinizi konuma dayalı tahminlerle geliştirmenizi sağlayan çeşitli kaynakları en verimli şekilde nasıl paylaşacağınızı keşfedeceksiniz.  

 

Kazanımlar 

 

Bu eğitimi tamamladığınızda, 

  • ArcGIS Enterprise bileşenlerinin CBS kaynaklarının yönetimi ve paylaşımındaki rolünü kavrayacak, 
  • Paylaşılan kaynaklara erişim izinlerini yönetebilecek, portal kullanıcılarının kaynakları kolayca keşfedebilmesi ve projelerine sağlayacağı faydaları değerlendirebilmesi için açıklayıcı bilgiler oluşturabileceksiniz, 
  • Haritalar, detay katmanları, vektörel döşeme katmanları vb. CBS kaynaklarını bir ArcGIS Enterprise portalında yayınlayabilecek, 
  • Haritaları ve katmanları yayınlamadan önce optimize ederek yüksek performans ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için profesyonel teknikler uygulayabileceksiniz. 
Detaylar
Yaklaşan Eğitimler
Eğitim Yeri
Başlama Tarihi
Bitiş Tarihi
21-22 Mart, 2024
09:30 - 17:30
Eğitim Yeri: Ankara
Hemen Alın
Bilgi Edin >
Eğer bu tarihler sizin ihtiyaçlarınıza uymuyorsa ya da daha ileri tarihlerdeki eğitimlere katılmak istiyorsanız lütfen bize bildirerek başka tarih talep edin.
Talep Et