Eğitim

ArcGIS ile Saha Verilerini Toplama ve Yönetme

Hemen Al
2 Gün
Eğitim Hakkında

Temel Bilgiler 

 

Bu eğitimimizde coğrafi bilgi sistemlerini kullanarak bilinçli kararlar verebileceğiniz doğru ve güncel verileri verimli bir şekilde nasıl elde edebileceğinizi öğreneceksiniz. ArcGIS platformunu kullanarak saha ve ofis çalışmalarınızı nasıl entegre edebileceğinizi keşfedeceksiniz. ArcGIS saha uygulamalarıyla arazi çalışmaları için harcadığınız zamandan kazanarak verileri nasıl aktif bir şekilde toplayabileceğinizi öğreneceksiniz. Eğer bir kurum olarak bu eğitim ile ilgileniyorsanız, ArcGIS saha uygulamalarını yapılandırma ve dağıtma için en iyi uygulama yöntemleri hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca eğitim içerisinde mobil cihazlarınızı kullanarak veri toplamayı deneyimleyeceksiniz.

 

Kazanımlar 

 

Bu eğitimi tamamladığınızda; 

 

  • Sahadan verileri toplamak için kullanabileceğiniz web haritaları ve anket formlarını oluşturabilecek ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde yapılandırabileceksiniz. 
  • Saha görevlerini personellerinize uygun bir şekilde oluşturabilecek ve ataması yaparak arazi çalışmalarınızı ofisten yönetebileceksiniz. 
  • Gerçek zamanlı saha verilerini gözlemleyebilecek ve hızla bu verileri depolayabileceksiniz. 
  • Bir yönetim paneli kullanarak saha çalışmalarına dair tüm süreci yakından takip edebileceksiniz.

 

Detaylar
Yaklaşan Eğitimler
Eğitim Yeri
Başlama Tarihi
Bitiş Tarihi
29-30 Nisan, 2024
09:30 - 17:30
Eğitim Yeri: Online
Hemen Alın
Bilgi Edin >
Eğer bu tarihler sizin ihtiyaçlarınıza uymuyorsa ya da daha ileri tarihlerdeki eğitimlere katılmak istiyorsanız lütfen bize bildirerek başka tarih talep edin.
Talep Et