UTIL: ArcGIS ile Utility Network Oluşturma ve Yönetme

 

UTIL: ArcGIS ile Utility Network Oluşturma ve Yönetme

Bir ArcGIS Enterprise eklentisi olan ArcGIS Utility Network Management, karmaşık Utility Network’leri modellemek, görselleştirmek, düzenlemek ve analiz etmek için sağlam araçlar sunar. Bu ders, elektrik, gaz, su veya telekom ağlarını yaratmak, analiz etmek veya yönetmek için CBS uzmanlarına kurumsal coğrafi veri tabanında Utility Network mimarisine kapsamlı bir genel bakış sunar. Varlık ağlarını daha iyi yönetebilmek, ağ aksaklıklarını en aza indirebilmek, kesintilere hızlıca cevap verebilmek için kurumların geliştirebileceği son yetenekleri öğrenin.

Kazanımlar

  • Bir Utility Network oluşturun ve ona feature classları ve diğer bileşenleri ekleyin. Kuralları model bağlantılarınızı ve veri ilişkilerinizi yapılandırın

  • Veri bütünlüğünü sağlarken ağ detaylarını ve bileşenlerini oluşturmak ve düzenlemek için standart bir iş akışı uygulayın

  • Aksamanın kaynağını ve etkilenen müşterileri tespit ederken ağ izlemeyi (tracing) gerçekleştirin
  • Ağı dinamik bir şekilde görselleştirmek için bir diyagram oluşturun ve paylaşın

Eğitim İçeriğini İndirin

UTIL: ArcGIS ile Utility Network Oluşturma ve Yönetme Eğitimi ile neler öğreneceğinizi merak ediyorsanız eğitim içeriğini indirin.

Yaklaşan APEW Eğitimleri

2019 yılında UTIL: ArcGIS ile Utility Network Oluşturma ve Yönetme eğitimi planlanmamaktadır. Yeterli sayıda eğitim talebi olması durumunda eğitim düzenlenecektir.

Eğitim Talebinde Bulunun

ArcGIS'te yetkinliğinizi geliştirmek için eğitim talebinde bulunun.